O nás

Po rekonstrukci pod patronací vlastníka objektu, Národního památkového ústavu, jsme jako nový nájemce HOSPODU nově vybavili a otevřeli široké veřejnosti v březnu 2016. Interiér je vybaven vkusným jednoduchým nábytkem v souladu s historickým charakterem objektu.

Kapacita vlastní restaurace je 76 míst. Za příznivého počasí je v provozu velká letní terasa s možností zastřešení markýzami o celkové kapacitě 85 míst. 

Stravování je zaměřeno na turisty i širokou veřejnost z okolí. Jednoduchý jídelní lístek s nabídkou české hotovkové klasiky je sestaven tak, abychom Vás obsloužili co nejdříve a poskytli Vám dostatek času na prohlídku Hospitalu, ale i ostatních atraktivit obce Kuks.

Samozřejmě jsme však schopni uspokojit i požadavky náročnější klientely. Zajišťujeme catering firemních akcí a v případě dohody s vedením Hospitalu je možné zajistit drobné občerstvení i mimo objekt vlastní HOSPODY.

U restaurace je možno využít parkoviště pro osobní auta, naším cílem je doplnit celkový prostor o dětské hřiště a tím se stát i atraktivnějším místem pro rodinné obědy v nádherném prostředí velkolepého historického objektu.

Náš kolektiv se snaží o profesionální servis a uspokojení Vašich potřeb.

Děkujeme za Vaši návštěvu.